Friday, February 12, 2010

Minggu 5-6

MINGGU KE 5.

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: SELASA TARIKH: 1.2.2010

TINGKATAN: 1M MASA: 10-11 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

Tajuk:

Kata Ganti Nama Diri

Hasil Pembelajaran

: Di akhir pembelajaran para pelajar dapat;

  1. Mengenalpasti 3 jenis kata ganti nama diri dan contoh-contohnya.
  2. Membuat sekurang-kurangnya 5 ayat dengan menggunakan kata ganti nama diri yang betul.

Fokus Utama

1.0 Berinteraksi untuk menjalin hubungan mesra

Fokus sampingan

: 1.4 Bersoal jawab secara bertatasusila

Aktiviti

Perbincangan guru bersama pelajar

Soal jawab bersama pelajar dan latihan bertu

Sistem bahasa

Kata ganti nama diri

K.B.T

Akecerdasan pelbagai

Penerapan Nilai

Kerjasama, hormat menghormati dan kemasyarakatan

Pendekatan Ilmu

P.Moral

BBM

Buku teks dan buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T

HARI: ISNIN TARIKH: 1.2.2010

TINGKATAN: 1A,B,C DAN 1I MASA: 4-5 / 8-9 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

TAJUK:

Reka bentuk teknologi

SUB TAJUK:

-Lukisan projek - Pembinaan - Kemasan

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;

1.Membuat lakaran reka bentuk dalam 3 dimensi

2.Mengenal pasti proses mengukur, menanda dan momotong dengan tepat

3.Mengenal pasti bahan 5 bahan kemasan projek

Aktiviti

-Perbincangan bersama - amali membuat lakaran 2 dimensi dan 3 dimensi - latihan bertulis

Nilai

Tepat - sistematik - kerjasama - usaha

BBM

Buku teks - bahan-bahan maujud

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik bagi kelas 1A,B,C dan sederhana baik untuk kelas 1I.


 

CATATAN; 2-3.2.2010 CUTI SAKIT


 


 


 


 


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: KHAMIS TARIKH: 4.2.2010

TINGKATAN: 1M MASA: 8-9 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

Tajuk

Mutiara Hitam Dari Sabah.(M/S 19)

Hasil Pembelajaran

Di akhir pembelajaran para pelajar dapat;

  1. Menyatakan idea utama dari bahan bacaan
  2. Menyatakan maksud yang tersurat serta tersirat.

3. Menjawab soalan yang dikemukakan dengan betul.

Fokus Utama

2.0 Memberi pendapat yang bernas

Fokus Sampingan

2.1 Mencetuskan idea yang bernas

Aktiviti

Perbincangan bersama dan soal jawa Pelajar membuat latihan bertulis

Sistem bahasa

Ayat penyata

K.B.T

Kecerdasan pelbagai

Kem. Bahasa

Kata kerja

Ilmu

P. Moral

Nilai

Usaha, sistematik, kerjasama dan cintakan keindahan alam

BBM

Buku teks

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T

HARI: Khamis TARIKH: 4.2.2010

TINGKATAN: 1F/G MASA: 4-5 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

TAJUK:

Reka bentuk teknologi

SUB TAJUK:

-Lukisan projek - Pembinaan - Kemasan

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;

1.Membuat lakaran reka bentuk dalam 3 dimensi

2.Mengenal pasti proses mengukur, menanda dan momotong dengan tepat

3.Mengenal pasti bahan 5 bahan kemasan projek

Aktiviti

-Perbincangan bersama - amali membuat lakaran 2 dimensi dan 3 dimensi - latihan bertulis

Nilai

Tepat - sistematik - kerjasama - usaha

BBM

Buku teks - bahan-bahan maujud

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik.


 


 


 


 


 


 


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T

HARI: Khamis TARIKH: 4.2.2010

TINGKATAN: 1N MASA: 10 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

TAJUK:

Reka bentuk teknologi

SUB TAJUK:

-Lukisan projek - Pembinaan

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;

1.Membuat lakaran reka bentuk dalam 2 dan 3 dimensi.

Aktiviti

-Perbincangan bersama - amali membuat lakaran 2 dimensi dan 3 dimensi - latihan bertulis

Nilai

Tepat - sistematik - kerjasama - usaha

BBM

Buku teks - bahan-bahan maujud

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan sederhana baik.


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T.

HARI: KHAMIS TARIKH; 4.2.2010

TINGKATAN: 1I MASA: 12      GURU M/P: PN ELINE KATUT

TAJUK:

Reka bentuk teknologi

SUB TAJUK:


 

- bahan kemasan projek - Reka bentuk projek

- Penyataan masalah dan keperluan

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;


 

1.Mengenal pasti alat dan bahan kemasan yang sesuai untuk projek

2.Menyenarai pelbagai alternative penyelesaian dalam bentuk lakaran bebas

3.Mengenal pasti masalah dan keperluan yang hendak digunakan

untuk menghasilkan projek yang bermutu.


 

Aktiviti

-Perbincangan bersama - latihan bertulis

Nilai

Kerjasama - sistematik - sabar - tepat

BBM

Buku teks - buku rujukan

Refleksi

Objektif tercapai dengan baik

    
 


 


 


 


 


 


 


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: JUMAAT TARIKH; 5.2.2010

TINGKATAN: 1E MASA: 5-6      GURU M/P: PN ELINE KATUT

Tajuk

Tata Bahasa/ Kata nama terbitan

Hasil Pembelajaran

Di akhir pembelajaran para pelajar dapat;

  1. Menyenaraikan kata nama terbitan serta contoh-contohnya dan menyatakan maksudnya dengan be tul. 2. Membuat ayat menggunakan kata nama terbitan dengan betul.

Fokus Utama

7.0 Mengenal maklumat dari pelbagai sumber

Fokus Sampingan

7.1: Mengenalpasti dan menyatakan gambaran

Aktiviti

Pelajar berbincang sesama sendiri dan dibimbing guru

Sistem bahasa

Bertutur

Kem. Bahasa

Kata nama terbitan

K.B.T

Kecerdasan pelbagai

Ilmu

P. Moral

BBM

Buku Teks

REfleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik.


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T.

HARI: JUMAAT TARIKH; 5.2.2010

TINGKATAN: 1A,B.C MASA: 4      GURU M/P: PN ELINE KATUT

TAJUK:

Reka bentuk teknologi

SUB TAJUK:


 

- bahan kemasan projek - Reka bentuk projek

- Penyataan masalah dan keperluan

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;


 

1.Mengenal pasti alat dan bahan kemasan yang sesuai untuk projek

2.Menyenarai pelbagai alternative penyelesaian dalam bentuk lakaran bebas

3.Mengenal pasti masalah dan keperluan yang hendak digunakan

untuk menghasilkan projek yang bermutu.

Aktiviti

-Perbincangan bersama - latihan bertulis

Nilai

Kerjasama - sistematik - sabar - tepat

BBM

Buku teks - buku rujukan

Refleksi

Objektif tercapai dengan baik


 


 


 


 


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: SABTU TARIKH: 6.2.2010

TINGKATAN: 1M MASA: 5-6 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

Unit/Tema

Tajul Muluk ( Prosa Tradisional

Topik

Sinopsis, Tema, Persoalan, Plot Gaya bahasa , Pemikiran

Nilai dan pengajaran

Fokus Utama


 

Fokus Sampingan

F.U. 10.0 Memahami dan member respon peribadi


 

F.S. 10.4 Menyatakan jenis ciri, tema, persoalan, pemikiran,nilai dan pengajaran

Objektif Pembelajaran


 


 

Pada akhir Pembelajaran para pelajar dapat;

1. Menyatakan maksud yang tersirat dan tersurat di dalam novel yang dipelajari dan mengemukakan,tema, persoalan, plot dan gaya bahasa dalam cerita.

2.Menyenaraikan nilai dan pengajaran yang ingin disampaikan.

Aktiviti Pengajaran dan Pembelajaran

  1. Aktiviti Guru: perbincangan bersama


 

  1. Aktiviti pelajar; Soal jawab dan Sumbang saran

Sistem Bahasa

Membaca dengan sebutan dan intonasi yang nbetul

Penerapan Nilai

Usaha, bertanggungjawab, kerjasama

Pendekatan Ilmu

Sejarah

BBM

Buku teks

Refleksi

Objektif dapat di capai dengan baik.


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T.

HARI: Sabtu TARIKH: 6.2.2010

TINGKATAN: 1A,B,C MASA: 4 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

TAJUK:

R.B.T

SUB TAJUK:

Perancangan pembinaan dan pengubah suaian

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;


 

1.Menyedia jadual kerja dan menyenaraikan bahan serta alat yang diperlukan

2.Mengubah suai projek untuk mendapat hasil yang lebih baik

3.mengumpul dan merekod maklumat projek

Aktiviti

- Perbincangan bersama - perbincangan bersama kumpulan – membentang hasil kerja

Nilai

Kerjasama - sistematik - berdikari - bertanggungjawab

BBM

Buku teks - buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai


 


 


 

MINGGU KE 6

PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: ISNIN TARIKH: 8.2.2010

TINGKATAN: 1M MASA: 10-11 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

RANCANGAN Unit/Tema

Penulisan

Topik

Karangan Surat Rasmi

Fokus Utama

Fokus Sampingan

F.U. 2.0 Memberi pendapat yang bernas

F.S. 2.4 Mengemukakan Pandangan

Objektif Pembelajaran


 


 

Pada akhir Pembelajaran para pelajar dapat; a. Mengenaj pasti format karangan yang betul. b. Mencatat isi-isi penting dengan betul dan mengolah huraiannya. c. Menghasilkan karangan dengan baik.

Aktiviti Pengajaran dan Pembelajaran


 

  1. Aktiviti Guru: Perbincangan bersama guru dan pelajar


 

  1. Aktiviti pelajar; Soal jawab

    Latihan bertulis

Sistem Bahasa

Kata kerja

Penerapan Nilai

Syukur- Hormat-menghormati - Sosiobudaya

Pendekatan Ilmu

Pendidikan moral

BBM/Spp

Buku teks

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN K.H.B.-E.R.T.

HARI: ISNIN TARIKH: 8.2.2010

TINGKATAN: 1 A,B,C MASA: 4-5 GURU M/P{ PN. ELINE KATUT

TAJUK:

RBT

SUB TAJUK:


 

- Pengiraan kos

- Kos sampingan - Kos projek - Kos upah - Kos projek seunit

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;


 

1.Mengenal pasti pekara yang diambilkira dalam mengira kos projek

dan mengenal pasti bahan mentah, kos upah, kos overhed

2.membuat latihan yang diberi dengan betul dan sistematik


 

  1. Membuat pengiraan kos projek seunit dengan betul.

Aktiviti

Perbincangan bersama - lithan bertulis

Nilai

Sistematik - tepat - usaha - kerjasama

BBM

- Buku teks - Buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik


 


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: SELASA TARIKH: 9.2.2010

TINGKATAN: 1E MASA: 4-5 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

Unit/tema

Tatabahasa

Topik

Kata ganti nama diri - kata nama terbitan

Fokus Utama

Fokus sampingan

  1. Berinteraksi untuk menjalin hubungan mesra 1.4 Bersoal jawab secara bertatasusila

 

Ojektif pembelajaran

Di akhir pembelajaran para pelajar dapat;

  1. Mengenalpasti 3 jenis kata ganti nama diri dan contoh-contohnya.
  2. Membuat sekurang-kurangnya 5 ayat dengan menggunakan kata ganti nama diri yang betul.
  3. Mengenalpasti ciri-ciri kata nama terbitan dan menyatakan contoh-contohnyal
  4. Membuat ayat dengan menggunakan kata nama terbitan dengan betul.

Aktiviti mpengajaran

Dan pembelajaran

. Perbincangan guru bersama pelajar

Soal jawab bersama pelajar dan latihan bertulis

Sistem bahasa

Kata ganti nama diri

Penerapan Nilai

Kerjasama, hormat menghormati dan kemasyarakatan

Pendekatan Ilmu

P. Moral

BBM

Buku teks dan buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T.

HARI: SELASA TARIKH: 9.2.2010

TINGKATAN: 1N MASA: 6-7 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

TAJUK:

R.B.T

SUB TAJUK:

Perancangan pembinaan dan pengubah suaian

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;


 

1.Menyedia jadual kerja dan menyenaraikan bahan serta alat yang diperlukan


 

2.Mengubah suai projek untuk mendapat hasil yang lebih baik


 

3.mengumpul dan merekod maklumat projek

Aktiviti

- Perbincangan bersama - perbincangan bersama kumpulan – membentang hasil kerja

Nilai

Kerjasama - sistematik - berdikari - bertanggungjawab

BBM

Buku teks - buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan sederhana baik


 


 


 


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T.

HARI: SELASA TARIKH: 9.2.2010

TINGKATAN: 1F/G MASA: 12 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

TAJUK:

R.B.T

SUB TAJUK:

Perancangan pembinaan dan pengubah suaian

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;


 

1.Menyedia jadual kerja dan menyenaraikan bahan serta alat yang diperlukan


 

2.Mengubah suai projek untuk mendapat hasil yang lebih baik


 

3.mengumpul dan merekod maklumat projek

Aktiviti

- Perbincangan bersama - perbincangan bersama kumpulan – membentang hasil kerja

Nilai

Kerjasama - sistematik - berdikari - bertanggungjawab

BBM

Buku teks - buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: RABU TARIKH: 10.2.09

TINGKATAN: 1M MASA: 8-9 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

Unit/Tema

Tatabahasa

Topik

Kata kerja

Ayat penyata

Fokus Utama


 

Fokus Sampingan

F.U. 2.0 Memberi pendapat yang bernas


 

F.S.2.1 Mencetus idea yang bernas

Objektif Pembelajaran


 

Pada akhir Pembelajaran para pelajar dapat;

1. Mengenal pasti cirri-ciri dan contoh-contoh kata kerja dan ayat penyata.

  1. Membuat 5 ayat menggunakan kata kerja dan ayat penyata dengan betul.

Aktiviti Pengajaran dan Pembelajaran


 

  1. Aktiviti Guru: Perbincangan bersama


 

  1. Aktiviti pelajar;Latihan bertulis

Soal jawab

Sistem Bahasa

Kata kerja

Penerapan Nil Nilai

- Kerjasama -Tolong menolong - sistematik

Pendekatan Ilmu

P. Moral

BBM

- Buku teks -Buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik.


 


 


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: RABU TARIKH: 10.2.09

TINGKATAN: 1E MASA: 6-7 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

Unit/ Tema

Pemahaman/ Mutiara Hitam dari Sabah (m.s 19)

Topik

Mutiara Hitam Dari Sabah

Fokus utama

2.0 Memberi pendapat yang bernas

Fokus sampingan

2.1 Mencetuskan idea yang bernas

Objektif Pembelajaran

Di akhir pembelajaran para pelajar dapat;

1. Menyatakan idea utama dari bahan

2. Menyatakan maksud yang tersurat serta tersirat.

3. Menjawab soalan yang dikemukakan dengan betul

Aktiviti Pengajaran dan pembelajaran

Perbincangan bersama dan soal jawab

Pelajar membuat latihan bertulis.

Sistem bahasa

Ayat penyata

Nilai

Kesyukuran, insaf, dan kerjasama

Pendekatan Ilmu

Sejarah

BBM

Buku teks

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik


 


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T.

HARI: Rabu TARIKH: 10.2.2010

TINGKATAN: 1I MASA: 11-12 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

TAJUK:

R.B.T

SUB TAJUK:

Perancangan pembinaan dan pengubah suaian

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;


 

1.Menyedia jadual kerja dan menyenaraikan bahan serta alat yang diperlukan


 

2.Mengubah suai projek untuk mendapat hasil yang lebih baik


 

3.mengumpul dan merekod maklumat projek

Aktiviti

- Perbincangan bersama - perbincangan bersama kumpulan – membentang hasil kerja

Nilai

Kerjasama - sistematik - berdikari - bertanggungjawab

BBM

Buku teks - buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai


 


 


 


 


 


 


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: KHAMIS TARIKH: 11.2.2010

TINGKATAN: 1M MASA: 8-9 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

Unit/Tema

Tajul Muluk ( Prosa Tradisional

Topik

Sinopsis, Tema, Persoalan, Plot Gaya bahasa , Pemikiran

Nilai dan pengajaran

Fokus Utama


 

Fokus Sampingan

F.U. 10.0 Memahami dan member respon peribadi

F.S. 10.4 Menyatakan jenis ciri, tema, persoalan, pemikiran,nilai dan pengajaran

Objektif Pembelajaran


 


 

Pada akhir Pembelajaran para pelajar dapat;

1. Menyatakan maksud yang tersirat dan tersurat di dalam novel yang dipelajari dan mengemukakan,tema, persoalan, plot dan gaya bahasa dalam cerita.

2.Menyenaraikan nilai dan pengajaran yang ingin disampaikan.

Aktiviti Pengajaran dan Pembelajaran

  1. Aktiviti Guru: perbincangan bersama
  2. Aktiviti pelajar; Soal jawab dan Sumbang saran

Sistem Bahasa

Membaca dengan sebutan dan intonasi yang nbetul

Penerapan Nilai

Usaha, bertanggungjawab, kerjasama

Pendekatan Ilmu

Sejarah

BBM

Buku teks

Refleksi

Objektif dapat di capai dengan baik.


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN K.H.B.-E.R.T.

HARI: ISNIN TARIKH: 11.2.2010

TINGKATAN: 1 F/G MASA: 4-5 GURU M/P{ PN. ELINE KATUT

TAJUK:

RBT

SUB TAJUK:

- Pengiraan kos

- Kos sampingan - Kos projek - Kos upah - Kos projek seunit

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;

1.Mengenal pasti pekara yang diambilkira dalam mengira kos projek

dan mengenal pasti bahan mentah, kos upah, kos overhed

2.membuat latihan yang diberi dengan betul dan sistematik

  1. Membuat pengiraan kos projek seunit dengan betul.

Aktiviti

Perbincangan bersama - lithan bertulis

Nilai

Sistematik - tepat - usaha - kerjasama

BBM

- Buku teks - Buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik


 


 


 


 


 

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN K.H.B.-E.R.T.

HARI: kHAMIS TARIKH: 11.2.2010

TINGKATAN: 1 N dan 1I MASA: 10/12 GURU M/P{ PN. ELINE KATUT

TAJUK:

R.B.T.

SUB TAJUK:


 

- Pengiraan kos

- Kos sampingan - Kos projek - Kos upah - Kos projek seunit

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 


 


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;


 

1.Mengenal pasti pekara yang diambilkira dalam mengira kos projek

dan mengenal pasti bahan mentah, kos upah, kos overhed

2.membuat latihan yang diberi dengan betul dan sistematik


 

  1. Membuat pengiraan kos projek seunit dengan betul.

Aktiviti

Perbincangan bersama - lithan bertulis

Nilai

Sistematik - tepat - usaha - kerjasama

BBM

- Buku teks - Buku rujukan

Refleksi

Objektif dapat dicapai dengan baik


 

PENGAJARAN HARIAN BAHASA MALAYSIA

HARI: Jumaat TARIKH: 12.2.2010

TINGKATAN: 1E MASA: 5-6 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

Unit/Tema

Penulisan

Topik

Karangan Surat Rasmi

Fokus Utama

Fokus Sampingan

F.U. 2.0 Memberi pendapat yang bernas

F.S. 2.4 Mengemukakan Pandangan

Objektif Pembelajaran


 

Pada akhir Pembelajaran para pelajar dapat; a. Mengenaj pasti format karangan yang betul. b. Mencatat isi-isi penting dengan betul dan mengolah huraiannya. c. Menghasilkan karangan dengan baik.

Aktiviti Pengajaran dan Pembelajaran

  1. Aktiviti Guru: Perbincangan bersama guru dan pelajar
  2. Aktiviti pelajar; Soal jawab

    Latihan bertulis

Sistem Bahasa

Kata kerja

Penerapan Nilai

Syukur- Hormat-menghormati - Sosiobudaya

Pendekatan Ilmu

Pendidikan moral

BBM

Buku teks

Refleksi

 


 


 


 


 


 


 

RANCANGAN MENGAJAR HARIAN K.H.B-E.R.T.

HARI: JUMAAT TARIKH: 12.2.2010

TINGKATAN: 1A,B.C MASA: 4 GURU M/P: PN. ELINE KATUT

TAJUK:

Ujian topikal

SUB TAJUK:


 

Organisasi bengkel dan keselamatan

R.B.T.

Objektif Pengajaran dan Pembelajaran


 

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran para pelajar dapat;

1.Mengenalpasti tajuk-tajuk yang dipelajari

2. Memahami bentuk soalan yang dikemukakan dan menjawabnya dengan

Baik

Aktiviti

Menjawab soalan ujian

Nilai

-usaha - bertanggungjawab -insaf

BBM

Ujian topikal

Refleksi

 


 


 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@